Odbiór odpadów przemysłowych – Dolnośląskie

Firma Eko-Jumir specjalizuje się w kompleksowym odbiorze odpadów przemysłowych w woj. Dolnośląskim. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw z sektora przemysłowego województwa dolnośląskiego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz zgodne z przepisami przetwarzanie odpadów z miejsc ich wytwarzania lub składowania.

Zapewniamy kompleksowy odbiór odpadów powstałych w zakładach hutniczych, górniczych oraz innych sektorach przemysłu. Działamy w pełnej zgodności z przepisami dotyczącymi transportu i przetwarzania odpadów, dbając o ochronę środowiska. Specjalizujemy się w odbiorze i utylizacji odpadów budowlanych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm remontowo-budowlanych, jak i osób prywatnych wykonujących prace remontowe. Zapewniamy wywóz różnych rodzajów gruzu, w tym ceglanego, betonowego, ceramicznego oraz zmieszanych odpadów remontowo-budowlanych. Ponadto organizujemy odbiór i utylizację materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych zawierających azbest, wełny mineralnej, tynków, tapet, oklein, paneli, odpadowych elementów papy oraz materiałów drogowych, takich jak zużyty asfalt i substancje smołowe.

Przykładamy dużą wagę do prawidłowego transportu, składowania i utylizacji odpadów niebezpiecznych. Nasza oferta obejmuje odbiór i właściwą utylizację różnych rodzajów odpadów, takich jak czyściwa, filtry olejowe, oleje przepracowane, farby, rozpuszczalniki, odpady ropopochodne, gruz i ziemię z urobisk zawierające substancje niebezpieczne, podkłady kolejowe, baterie, akumulatory, kartridże, tonery oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny. W naszej działalności kładziemy nacisk na ochronę środowiska i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Zapewniamy bezpieczny i zgodny z normami transport oraz przetwarzanie odpadów, minimalizując negatywny wpływ na nasze otoczenie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą odbioru odpadów przemysłowych w województwie dolnośląskim, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie przedstawi szczegóły oferty, odpowiedzi na wszelkie pytania oraz omówi warunki współpracy.