Firma EKO-JUMIR Spółka z o.o.

Firma Eko-Jumir prowadzi działalność od 2009 roku. Zapewniamy wywóz i utylizację odpadów wytworzonych przez firmy remontowo-budowlane i zakłady przemysłowe na Śląsku i z pozostałych województw w Polsce. Nasza działalność skupia przedsiębiorców, instytucje oraz w mniejszym stopniu osoby prywatne, które w myśl naszych zasad dbają o środowisko naturalne poprzez właściwe gospodarowanie odpadami. Dlatego decydują się na powierzanie zleceń z zakresu transportu i składowania odpadów profesjonalistom.

 

Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu ze świadomością ekologiczną są gwarancją wysokiej jakości usług oferowanych przez Eko-Jumir. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych, często innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. Prowadzimy usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami o odpadach i ochronie środowiska. Nasza działalność oparta jest m.in. na decyzjach administracyjnych, które pozwalają nam na transport, zbieranie i przetwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

Obok ochrony środowiska, równie ważne jest dla nas zadowolenie klientów, którym zapewniamy profesjonalną obsługę zleceń ze wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych i korzystnych cenowo. Poświadczeniem dla tych słów są liczne referencje wystawione nam przez dotychczasowych zleceniodawców.

 

  • firma04
  • firma03
  • firma02