Odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych – woj. opolskie

Firma Eko-Jumir od 2009 roku specjalizuje się w odbiorze i utylizacji odpadów niebezpiecznych na terenie województwa opolskiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym społeczeństwie odpady stanowią poważny problem, zarówno w domach, jak i w przedsiębiorstwach. Szacuje się, że jedna osoba produkuje około 300 kg odpadów rocznie. Według najnowszych badań Głównego Urzędu Statystycznego, w Polsce gromadzi się ponad 10 tysięcy ton odpadów rocznie. Na terenie Śląska przypada aż 332 kg odpadów na jednego mieszkańca. W związku z tymi liczbami, powołaliśmy do życia firmę, która ma na celu pomóc w odbiorze, transporcie, zagospodarowaniu oraz utylizacji odpadów.

Nasza firma specjalizuje się w wywozie odpadów przemysłowych, budowlanych oraz niebezpiecznych. W pełni profesjonalnie podchodzimy do zagadnienia utylizacji i przetwarzania odpadów. Podejmujemy się odbioru bezpośrednio z miejsca ich wytwarzania lub składowania. Ponadto prowadzimy skup surowców wtórnych, takich jak papier, tektura, styropian czy opakowania z tworzyw sztucznych. Nasze usługi transportowe obejmują całą Polskę.

Przywiązujemy ogromną wagę do ochrony środowiska i jest ona integralną częścią naszej działalności. Wykonując nasze usługi, stosujemy nowoczesne rozwiązania proekologiczne. Jesteśmy świadomi i przestrzegamy obowiązujących przepisów dotyczących postępowania z odpadami. W ramach naszej działalności, angażujemy się również w rekultywację terenów zdegradowanych, przyczyniając się do ochrony środowiska. Obecnie prowadzimy rekultywację terenu w Będzinie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i powierzenia odbioru odpadów niebezpiecznych profesjonalistom. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zostaną one odpowiednio zagospodarowane i zutylizowane. Nasze doświadczenie, wiedza oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań ekologicznych pozwolą nam sprostać Państwa oczekiwaniom.