Witamy na stronie Firmy EKO-JUMIR Spółka z o.o.

Głównym zakresem naszej działalności jest transport, zbieranie, skup i przetwarzanie odpadów zgodnie
z obowiązującymi przepisami w prawie polskim.
Wychodząc naprzeciw aktualnych potrzeb naszych Klientów staramy się ciągle poszerzać świadczony przez nas wachlarz usług.

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę ze wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych i najbardziej korzystnych cenowo.
Kierując się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu gospodarki odpadami oraz zasadami współpracy wspólnie wypracowanymi z Naszymi Klientami Gwarantujemy 100% satysfakcję z naszych usług.

Świadczymy usługi, które nastawione są na nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony środowiska. Nasze działania są skierowane do szerokiego grona klientów, którzy stawiają na innowacyjność, precyzję, pełen profesjonalizm i rzetelność w oparciu o dobro przyrody i człowieka.
Doświadczenie, jakim dysponujemy pozwala Nam spełniać Państwa wymogi na najwyższym poziomie.

Podstawowym atutem firmy Eko-Jumir Sp. z o.o. są nowoczesne rozwiązania dostosowane w myśl obowiązujących przepisów: ustawy o odpadach i ochronie środowiska oraz elastyczność, co pozwala Nam dostosować się do wymagań rynku i ciągle rosnących potrzeb klientów.
Misją działalności Naszej firmy jest dążenie do najwyższej jakości oferowanych usług oraz dbanie o klientów, którzy stawiają na precyzję, rzetelność i terminowość.
Naszym mottem przewodnim w działaniu, a także hasłem, które towarzyszy działalności naszej firmy jest PASJA!, gdyż wszystko co robimy staramy się robić w sposób w pełni profesjonalny, aby spełnić Państwa oczekiwania, ponieważ WYZWANIA CZYNIĄ NAS MĄDRZEJSZYMI!

 

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług i nawiązania korzystnej współpracy.

  • firma04
  • firma03
  • firma02